AgeSA üçüncü kez Türkiye’nin en iyi iş yeri seçildi

İnsan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Kincentric’in çalışanlarla yaptığı “Best Employers 2023” kapsamında Türkiye’nin En İyi İş Yerleri belirlendi.

Türkiye’nin En İyi İş Yeri ödülünü alan AgeSA, çalışan bağlılığının yanında “çeviklik, bağlı kılan liderlik ve yetenek odağı” endekslerine göre belirlendi.

Üç yıl üst üste Türkiye’nin En İyi İşyeri seçilmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyleyen AgeSA Hayat ve Emeklilik İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, şunları söyledi:

“Tıpkı müşterilerimiz gibi çalışanlarımıza da “İyi ki” dedirtebilmek en büyük arzumuz. Çalışma ortamımızda güçlü iletişim ve motivasyonu önemsiyoruz. Yatırımlarımızı, çalışanlarımızın gelişim ve kariyer yolculuklarını destekleyerek, açık iletişim ve şeffaf paylaşım ortamında çalışacakları bir kültür için gerçekleştiriyoruz.

Çalışan bağlılığında yüzde 80, genel memnuniyet oranında ise yüzde 87 rakamlarını yakaladık. Çalışma arkadaşlarımız için iyi bir çalışma ortamını sunmak, onların ihtiyaçlarını doğru şekilde anlayarak aksiyon almak için onları dinliyor, kendimizi sürekli güncelliyoruz.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x