17 Ekim 2023 Salı Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 17 Ekim Salı akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Gazze Sağlık Bakanlığı, İsrail’in El-Ehli Baptist Hastanesi’ne düzenlediği saldırıda 500 kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Saldırı anı bölgedeki bir kişinin telefon kamerası tarafından kaydedildi. Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail’in düzenlediği saldırı nedeniyle 3 gün yas ilan edildiğini açıkladı.

İsrail’in Gazze’deki hastaneyi bombalaması sonrasında Israil’i protesto etmek için İstanbul’daki İsrail Konsolosluğu’nun önünde toplanan grup, duvarları aşarak konsolosluğa girdi.

Pentagon: “İsrail’e Hamas’ı ortadan kaldırması için güvenlik sistemlerini kesinlikle veriyoruz. Bu masum sivillerin öldürülmesi anlamına gelmiyor.”

İsrail’in Gazze’de bulunan bir hastaneye akşam saatlerinde düzenlediği saldırı sonrası toplumun her kesiminden tepki yağdı.

İsrail’in Gazze’de yer alan bir hastaneye hava saldırısı düzenlemesine gazeteci Fatih Altaylı’dan tepki geldi. Altaylı, ‘İçinde bulunduğumuz yazılın en büyük savaş suçudur. Bu yapılan Netanyahu’yu Miloseviç’in üstüne, Hitler yanına götürür’ dedi.

İzmir’de bir marketin içerisinde çıkan ‘omuz attın’ tartışması sonrası öldürülen Semih Kenan Köse’nin (30) sevgilisi Sibel Kabadayı (27) kavga esnasında yaşananları anlattı.

Benekli Ayhan lakabı ile tanınan ve kısa süre içerisinde büyük bir kitleye ulaşan Ayhan Koç, dün uğradığı saldırı sonrasında açıklamalarda bulundu.

Ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, zamanında çocuklarının fotoğrafçısı Olan Dilan Polat’la ilgili ilginç anısını paylaştı.

Filenin Sultanları’nın skorer oyuncusu Melisa Vargas’ın sosyal medyada abonelerine özel attığı fotoğraf goygoycuların diline düştü.

Ünlü şarkıcı Taylor Swift’in Gigi Hadid ve Bradley Cooper çiftine rahatça takılabilmesi için evini açtığı iddiası magazin dünyasını karıştırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x